شناسهٔ خبر: 17407448 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری صدا و سیما | لینک خبر

به کیانوش رستمی رای بدهید

علاقه مندان به وزنه برداری در انتخاب بهترین وزنه بردار جهان، به کیانوش رستمی رای دهند.

صاحب‌خبر -
به کیانوش رستمی رای بدهیدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری (IWF) بهترین وزنه‌برداران مرد و زن سال 2016 جهان را با آرای مردم سراسر دنیا انتخاب خواهد کرد.
با آغاز سال جدید میلادی، فدراسیون جهانی وزنه برداری(IWF) در نظر دارد با نظر سنجی از مسئولان، ورزشکاران، مربیان، اصحاب رسانه و علاقمندان به این رشته ورزشی برترین وزنه برداران مرد و زن جهان را انتخاب و معرفی کند.
صفحه انتخاب برترین وزنه بردار جهان درسال 2016 هم اکنون روی وب سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری به آدرس:
(http://www.iwf.net/best-lifters-2016/) قرار گرفته که علاقمندان می توانند با مراجعه به این آدرس و یا کلیک بر روی بنری که در صفحه اول وبسایت فدراسیون بین المللی وزنه برداری (www.iwf.net) قرار گرفته در این رای گیری شرکت کنند.
علاقمندان به حضور در این نظر سنجی می بایست روی دایره سمت راست عکس کیانوش رستمی کلیک کرده، سپس با ثبت مشخصات خود از جمله اسم و فامیل، کشور و ایمیل در رای گیری شرکت کنند. 
ضمنا می بایست در قسمت گذر واژه یا رمز(Password) عددی را که در مستطیل بالای این بخش قرار گرفته وارد کنند.
علاقه‌مندان تا 31 ژانویه 2017 (12 بهمن ) فرصت دارند در این نظر سنجی شرکت کرده و به کیانوش رستمی قهرمان با اخلاق کشورمان رای دهند.
کیانوش رستمی دارای دو مدال ارزشمند المپیک ( نقره 2012 لندن و طلای 2016 ریو) و همچنین عناوین متعدد و ارزشمند جهانی و آسیایی است.

نظر شما