شناسهٔ خبر: 17385516 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

چمن جدید ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز فردا به بهره‌برداری می‌رسد

چمن جدید ورزشگاه یادگار امام (ره) فردا (جمعه) به بهره‌برداری می‌رسد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، مراسم بهره‌برداری از چمن مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز، فردا (جمعه) با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی و همزمان با بازی تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

نخستین بازی روی چمن جدید ورزشگاه روز جمعه میان ماشین سازی و فولاد در هفته شانزدهم لیگ برتر انجام خواهد شد.

عملیات نصب سیستم گرمایش از کف و بازسازی چمن این ورزشگاه که پس از پایان مسابقات لیگ پانزدهم آغاز شد، قرار بود تا حداکثر هفته چهارم مسابقات لیگ شانزدهم به پایان برسد، اما مشکلاتی که در این امر رخ داد، باعث شد تا هر روز وعده‌های جدید برای زمان آماده شدن این ورزشگاه به گوش برسد تا این‌که با گذشت یک نیم‌فصل از رقابت‌ها، تیم‌های تراکتورسازی و ماشین‌سازی در بلاتکلیفی بودند و حتی تیم ماشین‌سازی نیز لقب "خانه‌به‌دوش" را گرفت.

با این حال، قرار است ورزشگاه بزرگ یادگار امام (ره) که در کنار عملیات نصب سیستم هیتینگ و بازسازی زمین چمن، برخی اقدامات جانبی از جمله ایجاد حدود 3000 متر مربع چمن مصنوعی در اطراف زمین چمن اصلی به ویژه در محدوده نیمکت ذخیره‌ها و زیباسازی و رنگ‌آمیزی بخشی از این محوطه  و بازسازی رختکن تیم‌های میزبان و میهمان نیز انجام شده است، فردا پس از ماه‌ها انتظار به بهره‌برداری برسد.

نصب و جایگزینی 10 هزار صندلی جدید و ایجاد خزانه جدیدی به مساحت 2800متر مربع جهت کاشت بذر و تعویض چمن در مواقعی که در حین بازی ممکن است به طور طبیعی آسیب ببیند از دیگر اقدامات انجام شده در این مجموعه ورزشی است.


انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما