شناسهٔ خبر: 17385235 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری صدا و سیما | لینک خبر

مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند

مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند،هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس و.....را در مدار چند درجه-اجتماعی می خوانید.

صاحب‌خبر -
به گزارش سرویس فضای مجازی  خبرگزاری صداوسیما؛مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند،هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس و.....را در مدار چند درجه-اجتماعی می خوانید.
 
 
                                                              سرتیتر اخبار                                        
                                
                                      
  
                                                                                                 دانلود                                                                      
 
  مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند
مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند
 هیأت ایرانی پنجم اسفند امسال برای مذاکره درباره اعزام ایرانیان به حج، به عربستان سفر می‌کند. نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت درباره دعوت عربستان سعودی از کشورمان گفت: هیئت ایرانی پنجم اسفند به عربستان سفر می‌کند و ما امیدواریم بتوانیم مواضع خود را در این دیدار تشریح کرده و به نتیجه مشخص دست پیدا کنیم.
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                           
                                                                                        هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس
مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند
هوای امروز تهران برای گروه‌های حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار دارد.براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوای شهر تهران شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد 134قرار گرفته است.
 
 
 
 
 
 
 
 

    
       تکذیب تغییر نام یاهو
مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند
تنها بخشی از شرکت یاهو که قرار نیست به شرکت Verizon واگذار شود به آلتابا تغییر نام خواهد داد.در چند روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این که سایت یاهو به آلتابا تغییر نام خواهد داد. اگر چه یاهو قصد دارد تغییرات زیادی انجام دهد اما این شرکت تصمیم دارد هم چنان نام خود را حتی پس از فروختن سهام خود به Verizon حفظ کند. سهامداران یاهو هم چنان بخش سرمایه های پرسود این شرکت را که شامل36درصد سهام یاهو ژاپن و 15 درصد سهام علی‌بابا می شود، حفظ می کنند.تمام سرویس ها مانند ایمیل، موتور جستجو و اخبار با Verizon AOL ادغام خواهند شد و نام برندهایی همچون Yahoo Finance و Yahoo Sports هم چنان حفظ خواهند شد.
 
 

 
                                                                       کاهش 21 درصدی فرار از خدمت سربازی
مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: فرار از خدمت سربازی 21 درصد کاهش یافته است. سردار محمدجواد زاده کمند در مجمع استانی پیشگیری از جرم سازمان قضائی نیروهای مسلح خراسان شمالی  مشکل معیشتی و اقتصادی، بی عدالتی در رفتار، فشارهای غیر منطقی در یگان ها، عدم آگاهی از ضوابط و مقررات و پایین بودن هزینه جرم برای سربازان فراری را از عوامل وقوع این جرم در دوران خدمت سربازی برشمرد. وی افزود: ایجاد مراکز مشاوره، جلسه اخوت با فرماندهان و تغییر در برخی مقررات و قوانین از عوامل کاهش فرار از خدمت سربازی است.
 
 


    ممنوعیت بهره‌برداری تجاری از چوب جنگلها

مذاکرات هیات ایرانی با سعودیها ؛ 5 اسفند نمایندگان مجلس شورای اسلامی بهره‌برداری تجاری و صنعتی از چوب جنگلهای کشور در برنامه ششم را ممنوع کردند. نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز(5 شنبه) و در جریان بررسی جزییات لایحه برنامه ششم، ماده 48 مکرر این لایحه را به تصویب رساندند که براساس آن هرگونه بهره‌برداری تجاری و صنعتی از چوب جنگل‌های شمال کشور از ابتدای سال چهارم برنامه ممنوع می‌باشد و دولت مجاز به تمدید قراردادهای طرحهای جنگل‌داری مذکور که مدت اجرای آن به اتمام می‌رسد، نیست.به موجب این مصوبه دولت مکلف است نسبت به اصلاح آن دسته از طرح‌های جنگل‌داری که مدت اجرای آن تا پایان سال سوم اجرای قانون برنامه به اتمام نمی‌رسد، طبق قانون اقدام کند.

                                                      

نظر شما