شناسهٔ خبر: 17385231 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

مسابقات قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی – چین

پیروزی توپ سیاه و فاطر تجارت در مرحله یک هشتم/ فاطر تجارت به نیمه نهایی رسید

تیم توپ سیاه تهران و فاطر تجارت توپ طلایی با پیروزی در مقابل حریفانی از هنگ کنگ و چین راهی مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، رقابت های قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی امروز پنجشنبه 23 دی ماه در مرحله یک هشتم پایانی پیگیری شد و تیم توپ سیاه تهران با پیروزی 4 بر 2 در مقابل تیم هنگ کنگ B و تیم فاطر تجارت توپ طلایی با پیروزی 4 بر 3 در مقابل تیم چین راهی مرحله یک چهارم پایانی شدند تیم جهان بیلیارد نیز با نتیجه 4 بر 1 در مقابل حریفان چینی مغلوب شد و از دور این رقابت ها کنار رفت. در این مرحله توپ سیاه و فاطر تجارت بعد از ظهر امروز به مصاف حریفان قدر چینی می‌روند. تیم باشگاه سبز اهواز پیش از این در مرحله گروهی از دور رقابت ها کنار رفت.

در ادامه این رقابت‌ها تیم توپ سیاه تهران در مرحله یک چهارم پایانی مسابقات اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی با وجود شایستگی با نتیجه 4-2مغلوب Yangjiu چین شد و از رسیدن به نیمه نهایی باز ماند. در این بازی سهیل واحدی موفق به ثبت امتیاز برک 129 شد
تیم فاطر تجارت توپ طلایی با نتیجه ٤ بر ١ در مقابل حریف چینی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی شد.
مسابقات قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی 20 تا 24 دی ماه به میزبانی شهر فوشان چین برگزار می شود و تیم توپ سیاه قهرمان لیگ برتر اسنوکر متشکل از سهیل واحدی - امیر سرخوش،  به همراه تیم جهان بیلیارد متشکل از حامد ذره دوست- آرمان دیناروند، تیم باشگاه سبز اهواز متشکل از احسان حیدری نژاد- سعید ابولسانی و تیم فاطر تجارت و توپ طلایی متشکل از سپهر لب آبی و علی روشنی کیا در این رقابت ها شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/س

برچسب‌ها:

نظر شما