شناسهٔ خبر: 17385186 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

تفکر اسلامی، مهم ترین شاخص عظمت انقلاب اسلامی است

خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تفکر اسلامی، مهم ترین شاخص عظمت انقلاب اسلامی است، بر ضرورت تلاش برای معرفی مولفه های انقلاب تاکید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان امروز(23 دی) درجلسه مسئولان کمیته تخصصی ستاد دهه فجر لرستان، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای معرفی دستاوردهای انقلاب به مردم ایران است.

 

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی جدی برای برگزاری هر چه بهتر گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، ابراز کرد: این دهه همچنین فرصتی برای معرفی هرچه بیشتر تفکر انقلاب اسلامی است.

 

آیت الله میرعمادی، با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران چند مولفه بزرگ داشته است، افزود: اولین بُعد عظمت انقلاب اسلامی در تفکر اسلامی و دینی است.

 

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خط بطانی بر تفکرهای غربی و شرقی چون سرمایه داری، مارکسیستی، سوسیالیستی و... کشیده شد.

 

آیت الله میرعمادی، خاطرنشان کرد: امروز باید با  برنامه ریزی جدی تلاش کنیم، مولفه‌های انقلاب اسلامی را برجسته ‌تر کنیم  و برای معرفی هرچه بیشتر این مولفه ها به نسل جوان و نوجوان و مردم جهان تلاش کنیم.


 جایگاه ولایت فقیه از شاخص های مهم عظمت انقلاب اسلامی ایران

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، با اشاره به اهمیت تبیین جایگاه ولایت فقیه، تاکید کرد: اصل ولایت فقیه تفکری برتر و از شاخص های عظمت انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی با اشاره به اینکه توطئه های دشمنان در طول عمر انقلاب در سایه هوشیاری، بصیرت و دشمن شناسی رهبر انقلاب خنثی شده است، ابراز کرد: قدرت، عزت، پیشرفت، سربلندی و رشد کشور ما در سایه ولایت پذیری و تکیه بر جایگاه ولایت فقیه محقق می شود.

 

آیت الله میرعمادی، با اشاره به اینکه فراز و نشیب های متعددی که کشور در طول عمر انقلاب داشته است، خاطرنشان کرد: در سایه وجود فقیهی الهی، با تقوا، تیزبین، با بصیرت، مجتهد، مردم شناس، دوراندیش و دشمن‌شناس بود که  توطئه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شد.

 

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی تبدیل به یک قدرت الهی برتر شده است، افزود:این عظمت انقلاب اسلامی وغلبه بر قدرت‌های مادی دنیا و همچنین شکست قدرت های استکباری نتیجه ولایت پذیری ملت ایران اسلامی است.

 

مردم با بصیرت از دیگر نمود های عظمت انقلاب اسلامی است

آیت الله میرعمادی، با بیان اینکه مردم با بصیرت بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت و همیشه در صحنه همواره توطئه های دشمنان را با شکست مواجه کرده کرده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، در ادامه برضرورت برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: باید از ظرفیت های موجود برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم بهره گرفته شود.

 

آیت لله میرعمادی، در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: آیت الله رفسنجای یار دیرین امام خمینی(ره)، رهبری و انقلاب بود.

 

وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای بهره برداری از فرصت های مختلف، ادامه داد: پس از درگذشت مرحوم آیت‌الله هاشمی سرویس‌های جاسوسی استکبار این بار هم توطئه ای دیگر را طرح ریزی کردند تا به اهداف شوم خود برسند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: به حمد الله این بار هم مردم با بصیرت و هوشیار و عظمت انقلاب اسلامی قوی‌ترین سرویس‌های جاسوسی دنیا را ناکام گذاشت.

نظر شما