شناسهٔ خبر: 17385016 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

عطایی خبر داد:

تخفیف ۵۰ درصدی در نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی شهرداری

گروه جامعه: مدیرکل امور زنان شهرداری تهران از ارائه تخفیف های 30 تا 50 درصد پوشاک در پنجمین نمایشگاه مد و لباس ايرانی اسلامی تسنیم خبر داد.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)  به نقل از روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، الهه عطایی، مدیر کل این سازمان با اشاره به برگزاری پنجمین نمایشگاه مد و لباس ايرانی اسلامی تسنیم که روز گذشته 22 دی ماه، فعالیت خود را آغاز کرده است با بیان اینکه در پنجمین جشنواره مد و لباس تسنیم برای نخستین بار مدل های برگزیده که توسط هیئت داوران انتخاب شده اند به تعداد قابل توجهی تولید شده تا برای فروش در اختیار متقاضیان قرار گيرد گفت: همچنین از لحاظ بصری و زیبايی شناختی نیز سعی کردیم نمایشگاه امسال متفاوت تر از سالیان قبل باشد که این مسئله در ابتدای ورود به محوطه اين نمايشگاه برای بازديدكنندگان خودنمایی می کند.

مدیرکل امور زنان شهرداری تهران با بیان اینکه در این نمایشگاه از مراکز مهارت آموزی کوثر زنان سرپرست خانوار نیز برای حضور دعوت کردیم گفت: تولید و دوخت آثار برگزیده که توسط هیئت داوران انتخاب شده اند نیز توسط زنان سرپرست خانوار انجام شده است و این زنان در کنار 80 تولیدکننده بزرگ و مطرح حوزه برند زنانه حاضر در این نمایشگاه، مشغول به فعالیت هستند.


عطایی با اعلام خبر تخفیف 30 تا 50 درصدی ویژه عموم مردم در  این نمایشگاه افزود: قیمت های این نمایشگاه براساس تعرفه های انجمن پوشاک کشور تعیین شده و پس از آن تخفیف 30 تا 50 درصدی را برای البسه انتخاب کردیم.

وی با اشاره به حضور برندهای معروف و شناخته شده در حوزه حجاب در این نمایشگاه گفت: در پنجمین نمایشگاه مد و لباس تسنیم شاهد رشد 60 درصدی آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بودیم و این مهم نشان می دهد كه جشنواره تسنيم توانسته جایگاه اصلی خودرا میان مردم بیابد.

عطایی با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه تلاش شده تا ذائقه و نظر اکثریت زنان در حوزه مد و پوشش اسلامی دیده شود گفت: خوشبختانه در این نمایشگاه شرایطی ایجاد شده است تا هر كدام از بانواني كه از اين نمايشگاه بازديد مي كنند بتوانند با سلایق و ویژگی های متفاوت خود دست پر و راضی از نمایشگاه خارج شوند. 

براساس این گزارش پنجمین جشنواره مد و لباس تسنیم از 22 تا ٢٩ دی ماه جاری در محل نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران  در بوستان گفت و گو برپا است.

نظر شما