شناسهٔ خبر: 17384759 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس:

قاطعیت و شجاعت یکی از ویژگی های بارز آیت الله هاشمی/ مقام معظم رهبری خط قرمز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

خبرگزاری شبستان: گفت: امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری خط قرمز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود و این دو را با هیچ چیزی عوض و مقابله نمی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، آخوند عبدالباسط نوری زاد، امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، امروز (23 دی) در مجلس بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که در مصلی گرگان برگزار شده بود، گفت:  آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از مردان مبارز بود که در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران فعالیت های بسیاری داشت.

 

وی افزود: ایشان عمر پربرکتی در خدمت اسلام و انقلاب سپری کرد و بودنش برای نظام جمهوری اسلامی ایران پر برکت و رفتنش مورد تذکر و عبرت است.

 

آخوند نوری زاد اظهارداشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همه چیزش را به پای امام و انقلاب ریخت و ایشان کسی بود در روزگاری که نام ساواک برده می شد لرزه به اندام های فرد می انداخت او و همراهنشان در مقابل شاه ایستادند و به همه درس مقاومت داد و این مقاومت را ادامه دادند.

 

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ایشان مخلصانه در کنار یار دیرین خود حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و سپس در کنار مقام معظم رهبری ایستادگی کردند.

 

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از دلسوزان انقلاب اسلامی ایران بودند که تلاش های بسیاری در راه انقلاب داشتند.

 

وی افزود: قاطعیت و شجاعت یکی از ویژگی های بارز این شخصیت بود که در مقابل دشمن بسیار شدت داشت.

 

آخوند نوری زاد مسالمت آمیز بودن را یکی دیگر از ویژگی های ایشان دانست و اظهارداشت: میانه روی و اعتدال در تمامی امور از ویژگی های ایشان بود.

 

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری خط قرمز آیت الله هاشمی رفسنجانی بودو این دو را با هیچ چیزی عوض و مقابله نمی کرد.

 

نظر شما