شناسهٔ خبر: 17375352 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مازندران:

نقش آفرینی آیت الله هاشمی در انقلاب برکسی پوشیده نیست

ساری - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران با اشاره به خدمات فراوان آیت الله هاشمی گفت: نقش آفرینی آیت الله هاشمی در پیروزی و پس از انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یدالله غلامی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری در خصوص رحلت آیت الله رفسنجانی گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری هاشمی رفیق دیرین و همسنگر در دوران مبارزات سالهای متمادی عهد جمهوری اسلامی بوده است که در پیروزی انقلاب نقش آفرینیش بر کسی پوشیده نیست.

حجه الاسلام غلامی افزود: در کوران سالهای سخت انقلاب رهبر معظم با همفکری و همدلی با ایشان خطرها را پشت سر گذاشته و تحمل خطرها را پذیرفته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا بیان کرد: اختلاف نظرها و اجتهاد متفاوت مرحوم رفسنجانی با رهبر انقلاب در دوران طولانی هیچگاه نتوانسته پیوندرفاقتی که سرآغازش در بین الحرمین بود را بگسلد و وسوسه خناسان هم نتوانست در محبت عمیق او به رهبری خلل وارد کند.

 وی اضافه کرد: بعد از امام (ره) حوادث و خطرهایی را از دهه ۷۰ شاهد بودیم؛ کسانیکه امروز دم از داعیه دوستی با آیت الله رفسنجانی می‌زنند چه بلاها و مصائبی را برای آن یار زجر کشیده انقلاب به بار آوردند و چه نسبت‌هایی را ناروا به او چسباندند.

 حجه الاسلام غلامی اظهار داشت: از جمله مصیبت‌هایی که دشمنان نظام و کینه ورزان به انقلاب و انقلابیون روا داشتند، در انتخابات مجلس ششم سر بیرون آورد که نشان داد چه جفایی در حق پیر انقلاب کرد و او را تنها گذاشته و با آبرویش بازی کردند.

وی با یادآوری اینکه برخی‌ها با انتشار کتاب "عالیجناب سرخپوش" و انتساب قتل‌های زنجیره ای به وی در صدد بی هویت کردن آیت الله رفسنجانی بودند، افزود: امروز همان افراد داعیه دار دوستی شدند و با ایجاد شیطنت، منتقدان دلسوز انقلاب را دشمن معرفی می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا با اشاره به توطئه دشمنان و عناصر ضد انقلاب برای تفرقه افکنی در موضوع برخی اختلاف نظرهای طبیعی در نظام گفت: ما برای از دست دادن یار دیرین انقلاب که همیشه اذعان می‌کرد به رهبری عشق می‌ورزد غمگینیم و به ساحت رهبر معظم و خانواده گرامی ایشان تسلیت گفته و بر آن باوریم اختلاف نظرهای فکری و اجتهادی هرگز نمی‌تواند میان ما و خدمات انقلابی شخصیت آیت الله رفسنجانی خدشه وارد کند.

نظر شما