همه‌ی خبرهای امروز
 • از رای خود پشیمان نیستم اما … امروز ۱۲:۰۴ [ایرنا]

  از رای خود پشیمان نیستم اما …

  پایگاه خبری گیل خبر در استان گیلان مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان از رای خود پشیمان نیستم اما … به قلم علیرضا رهنما منتشر کرده است.

 • تغییراتی در شرایط احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری ایجاد شده/ بحثی در زمینه تشکیل استان‌های جدید وجود ندارد امروز ۱۳:۴۶ [فارس]

  جبارزاده در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:

  تغییراتی در شرایط احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری ایجاد شده/ بحثی در زمینه تشکیل استان‌های جدید وجود ندارد

  معاون سیاسی وزیر کشور گفت:‌ تغییراتی در شرایط احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری ایجاد شده و مطابق شرایط روز تغییر و ایرادات وارده لحاظ شده است.

 • اشکال دور وارد نیست امروز ۰۷:۱۷ [فارس]

  پاسخ به برخی شبهات درباره‌ی مجلس خبرگان در گفت‌وگو با آیت‌الله عباس کعبی؛

  اشکال دور وارد نیست

  تأیید صلاحیت نمایندگان خبرگان به‌عهده فقهای شورای نگهبان است، نه کل شورای نگهبان و این اختیار توسط خود خبرگان رهبری به فقهای شورای نگهبان واگذار شده است. این وظیفه از سوی رهبری به شورای نگهبان داده نشده است که اشکال دور ایجاد شود.

 • جلسه غیرعلنی مجلس با حضور ظریف و کرباسیان امروز ۰۹:۲۵ [خبرگزاری صدا و سیما]

  جلسه غیرعلنی مجلس با حضور ظریف و کرباسیان

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در این جلسه غیر علنی، دو دستور کار ادامه برجام بعد از خروج امریکا و لوایح مرتبط با FATF بررسی می‌شود.

 • امیدواریم اروپایی‌ها درست تصمیم بگیرند امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه قانون]

  جبارزاده:

  امیدواریم اروپایی‌ها درست تصمیم بگیرند

  معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه امیدواریم اروپایی‌ها درست تصمیم بگیرند و هزینه فایده را درست محاسبه کنند، گفت: اگر تحت تأثیر باشند قطعاً آسیب متوجه خواهد شد.

 • امروز ۱۲:۱۵ [عصر ایران]

  آیا احمدی‌نژاد صادق بود؟

 • تعیین شرایط تسهیلات تولید درصورت استنکاف بانک‌ها امروز ۱۲:۵۵ [خبرگزاری صدا و سیما]

  تعیین شرایط تسهیلات تولید درصورت استنکاف بانک‌ها

  نمایندگان مجلس برای تأمین نظر شورای نگهبان شرایط پرداخت تسهیلات به متقاضیان درصورت استنکاف بانک از پرداخت آن را تعیین کردند.

 • آقای روحانی خدای کشور نیست که وعده‌هایش به طور کامل اجرا شود امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه سیاست روز]

  آیت‌الله غرویان در گفت‌وگو با سیاست روز:

  آقای روحانی خدای کشور نیست که وعده‌هایش به طور کامل اجرا شود

  ظریف نیازی به توصیه ندارد چون دل پاکی دارد!

  یک سال از تمدید دولت تدبیر و امید گذشته است، یک سال از وعده‌های جدیدی که از سوی روحانی شنیدیم می‌گذرد، وعده‌هایی نظیر اینکه اگر رئیس‌جمهوری را برای بار دوم به دست آورد کاری می‌کند که همه تحریم‌ها مانند تحریم‌های هسته‌ای از بین برود! هر صد روز ۱۰ وعده را عملی می‌کند و... اما حالا نوبت نقد و بررسی یک چهارم وعده‌های داده شده است، حالا لازم است که در آستانه یک‌سالگی دولت دوازدهم بررسی کنیم که حجت‌الاسلام روحانی چقدر در میزان عملی کردن وعده‌های خود موفق بوده و چه مقدار نیاز دارد که تعییر رویه دهد، این بررسی را با چند اصولگرا انجام دادیم و حالا می‌خواهیم با آیت‌الله محسن غرویان روحانی اصلاح‌طلبی که همواره در مواضع خود از دولت حمایت کرده همکلام شویم. او مدرس جامعه‌المصطفی است و در قم ساکن اما به قول خودش در مصاحبه حضوری که پیش از این با او داشتیم صحبت‌های رئیس دولت را می‌خواند و درباره آن تامل می‌‌کند و اکثر اظهارات روحانی را درست می‌داند، هر چند در خلال تحلیل وقتی قرار می‌شود کارهای روحانی را روی ترازوی نقدی منصفانه و البته مستند به آمار بگذاریم علی‌رغم میل باطنی نقدهایی را هم بر او وارد می‌‌داند. بخوانید ماحصل این گفت‌وگو را: